| Ne0 a întrebat:

am un Audi din 2006 A6 si nush cum sa activez functia follow me home oke las farurilw pe auto si dupa ce inchid masina stau asa nu se sting am stat 1 min si cv si nik cum as putea sa o activez din mmi sau ce trb sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La Opel dau de semnalizator in fata, il tin asa cateva secunde, si raman aprinse pozitiile, faza scurta si luminile de mers inapoi, dupa care se sting, la vreo 30 de secunde, sau mai mult.
Nu le aprind din buton, ca raman aprinse.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Eu dau flash dupa ce scot cheile si raman aprinse 30 sec.
Dar functia este activata din menu.
Follow me home =on