| jastin2013 a întrebat:

am un Vw Golf 4, as vrea sa stiu daca se poate sa aprind luminile din bord fara a aprinde pozitiile, astept raspuns, VA MULTUMESC!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inainte sa dai faza scurta se aprind pozitiile (luminitele mici din fata si stopurile din spate) asa aprinzanduse si luminile de bord.

| Adikis a răspuns:

Am si eu un Passat. Nu cred ca poti, nu ti-se aprind decat cand ai dat butonul pe prima treapta deci ti-se aprind si pozitiile

| alexmihay92 a răspuns:

NU cred ca poti la passat nu puteam

| Gheorghe_Nicolae_1974 a răspuns:

Da poti

| suntserios a răspuns (pentru Gheorghe_Nicolae_1974):

Pai zii si cum omului, nu raspunde din lipsa de ocupatie

| jastin2013 explică:

Eu am intrebat daca se pot aprinde luminile din bord fara sa aprind pozitiile, cand pun contactul sa se aprinda cava in gen, si daca se poate as vrea sa stiu cum. va multumesc