| cristymadaras94 a întrebat:

Buna as vrea sa imi cumpar set de becuri pentru far la masina H4, si as avea de ales intre Philips White Vision, Philips Xtreme Vision, Philips Blue Vision Ultra, si Osram Night Breaker Unlimited. Care ati alege dintre acestea?

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Eu am folosit Osram Night Breaker Unlimited, doar ca in 2-3 luni a plecat unul din ele... (Am inteles ca daca mergi cu ele active si dai "in gropi" (tipice Romanesti) cedeaza mai repede, si asa cred ca a fost si la mine, nu s-a ars filamentul, pur si simplu sa s-au rupt acele lite de la baza)
Dar in rest, si-au facut treaba bine. Acum daca circuli pe un drum fara gropi nu ar trebui sa ai jumate de an probleme cu ele.
Chiar daca le-am folosit cam 3 luni, si-au facut treaba si au meritat banii.