| hgcl a întrebat:

Ce parere aveti de Yamaha Virago 535. Precizez ca am 1, 83 inaltime si stiu ca sunt niste motociclete cam "feminine" si nu chiar asa de mari. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| TPUutilizator a răspuns:

Eu as zice ca dupa cum arata e ok, dar daca esti mai inalt as zice sa iei una mai marehappy Dar cel mai sigur este cu masina sa mergi!

| hgcl explică (pentru TPUutilizator):

Ai dreptate masina este cel mai bun si sigur transport. Dar imi palc motocicletele foarte mult in special cele chooper si vreau sa imi cumpar. M-am gandit la un DragStar dar este cam scump. Am 18 ani si nu pot sa fac A-ul inca, doar A2.