| Aleluiaaa a întrebat:

Luni urmeaza sa dau sala pentru carnet categoria B a treia oara! Am picat primele dati pentru ca nu invatasem deloc. Acum stiu toate intrebarile de pe drpciv. Intrebarea este urmatoarea: Intrebarile de la examen sunt exact ca cele de pe drpciv? Imi este foarte frica ca voi pica din nou. Alte metode de invatat aveti?

Răspuns Câştigător
| Kyubii a răspuns:

Da. Sunt exact acelasi întrebări!
Dacă ai făcut suficiente teste pe drpciv, cu siguranță vei lua examenul! Baftă!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine daca le stii si ai sanse sa treci

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Wai, da si raspunsuri galshiti...
Daca ai pcicat di trii ori, ni intrebi pi noi, aishtia cari am luat din prima, cum ii cu intrebarili di acolo? Tu la si erai atent?
Intrebarili di pi niet is numa' o parti din alea di la examen. Daca nimeresti vreo zashe (10) cari is sha pi niet, esti norocos. Mii mi-o vinit intrebari dispri cari nu ma gandiam ca egsista. Da l-am luat din prima.

| Clausd10 a răspuns:

Pana sa dai examenul, fa cat mai multe chestionare de pe drpciv. Intrebarile sunt aceleasi. Baga la greu, nu ai cum sa pici sala daca faci cat mai multe chestionare. Succes!