| k4Zy a întrebat:

mi-am cumparat 4 jante pe 17 PLW si cand le montez exista spatiu liber intre jante si butuc. Janta sta doar in prezoane fara sa atinga butucul.ce ar trebui sa pun sa nu fie acel spatiu liber?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de niste distantiere, dar eu nu as folosi asa ceva, daca jentile nu au fost facute pentru masina aia

| shurubeluuuu a răspuns:

Am avut si eu problema asta la un golf 4 cu niste jante BBC! schimba-le, nu se merita, risti destul de mult!

| k4Zy explică (pentru shurubeluuuu):

Care ar fi riscurile? Imi plac mult si nu prea le-as schimba...

| shurubeluuuu a răspuns (pentru k4Zy):

Riscurile? ti se indoaie in mers prezoanele, si posibil sa se rupa!