| Winners10 a întrebat:

Pentru un buget de 8.000 euro ce masina mi-ati recomanda. Eu inclin spre un opel insignia sau un audi a6. Aa vrea sa fie si accesibila la intretinere si cu un motor nu mai mare de 2.000.. Astept si parerile voaatre big grin

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Audi nu prea e accesibil la intretinere, de la A4 in sus.
In plus, pentru motoare 'adevarate', n-ai ce cauta pe la VAG.
Deci, votez cu Insignia. Nu stiu ce motoare au peste 2.0, dar gandeste-te si la impozit, peste 2.0l e imens.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Insgnia diesel e groaznică. Pică injectoarele pe capete.Ar mai fi Mitsubishi Lancer în banii ăștia, Volvo s60, honda civic depinde ce cauți.Variante sunt destule la 8.000 de euro.

| CocaColaRO a răspuns:

Salut Winners10! Parerea mea este urmatoarea: cu 8.000 de euro, ca sa nu-ti faci griji, iti cumperi un opel insignia. Acum asta este doar parerea mea, faci cum vrei, insa iti spun sigur ca este mai convenabil.

Have a good day!