| MonkeY a întrebat:

Bună seara,
Am o mașină fiat punto, și întrebarea mea ar fi dacă scaunele din spate se pot rabata, sau se pot scoate, pentru a avea un portbagaj mai mare?
Modelul ar fi cam asta(pentru cunoscători): http://www.parts-specs.nl/photos/0255041-Fiat-Punto-60-S -1994.jpg

Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu inca n-am vazut hatchback la care sa nu se rabateze bancheta, deci trebuie sa se poata.

| octa2021 a răspuns:

Da,ori ce masina se rabateaza bancheta spate, vezi ca sunt doua clapete in stanga si in dreapta langa usi sau cum stai pe scaun deasupra umarului, uitate atent si nu ai cum sa nu le vezi

| Pardelian a răspuns (pentru octa2021):

Tocmai ca nu la orice masina se rabateaza bancheta spate dar la orice masina se poate scoate/demonta