| Ionescu_Ion_1963 a întrebat:

Buna seara TPU! >(21.08.2016; 19:29)
Din curiozitate, pentru cei care cunosc, fiindca eu nu ma pot decide, care dintre urmatoarele masini este cea mai buna din toate punctele de vedere (frumoasa, sigura, confortabila, usor de condus, etc.) + argumente :

>BMW seria 7
>Mercedes-Benz clasa S; sau
>Audi A8 L W12

Va multumesc anticipat pentru voturile voastre!

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Tesla Model S daca tot vrei sa ingropi intr-o conserva bani cit intr-o casa.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mercedes Clasa S, clar.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu esti in stare sa-ti alegi singur masina si intrebi copii de pe site?
Ai gasit pana la urma bodyguard pentru prietena ta?

http://www.tpu.ro/......dca-eu-in/

| alexboss2020 a răspuns:

Audi a8

| Celcareajuta a răspuns:

Dupa mine:
Cea mai buna e Mercedes S
Cea mai frumoasa e BMW seria 7
Cea mai usor de intretinut e Audi A8

| ChevyCruze a răspuns:

Salut. Desi nu detin niciunul din aceste modele, eu detin un Chevrolet Cruze din 2011, iti recomand cu caldura Mercedes S-classe. Pentru aceasta recomandare iti pot aduce urmatoarele argumente (desigur, mai sunt si altele): S-classe e cea mai,, de lux" din punct de vedere ar dotarilor dintre modelele specificate de tine, apoi nu trebuie sa uitam ca e varful de gama la Mercedes Benz. Mai mult, Mercedes sunt renumiti pentru fiabilitate si durata de viata a masinilor lor (a se vedea vechile Cobre care si acum rezista), plus motoarele care sunt foarte bine realizate. Daca Mercedes-ul mai e,, ajustat" de Brabus sau de AMG atunci e mai mult decat clar care masina iese invingatoare dintre cele propuse de tine. Dar si asa, e vizibila diferenta dintre cele 3 modele. Si Audi A8 si BMW seria 7 sunt masini exceptionale, pot spune ca din aceeasi liga cu Mercedes, dar Mercedes le depaseste un pic si la capitolul confort si la cel al fiabilitatii si durabilitatii. Daca ai bani de un S-classe, sfatul meu e sa alegi linistit Mercedes, nu vei regreta cu siguranta. Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu. O seara placuta iti doresc.

| heyitsmexd a răspuns:

Eu as vota pentru Audi (:

| Spark_Alexs_1999 a răspuns:

Audi