| AndreiMa a întrebat:

sunt posesorul un Golf 4 din 2001. are radio casetofonul original pe ea si vreau sa montez o magazie de cd-uri. Am luat o magazie de e un Audi, mufa se potriveste dar mai are cateva fire care nu am unde sa le leg.
Daca imi puteti da cv sfaturi sau poate cunoasteti p cineva in botosani care ma poate ajuta...
Din ce am inteles eu se poate monta dar trebuie legate niste fire...

1 răspuns:
| teoooGT1993 a răspuns:

Du-te la un electrician. Poti face scurt la apasarea unui buton sau sa arzi firul...Stai cumintel si du-te la un electrician. Te fac 50 de lei? happy