| cretulina2013 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. Am facut schimb de masini cu cineva si am uitat sa fac copie dupa cartea masinii si nu pot sa o scot de la fisc.Nu am cum sa mai dau de baiatul ala.Eu vreau sa scot masina de la fisc. Ce pot sa fac in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Te duci la rar si le zici ca ai pierdut civ. iti fac altul, bine, cu costurile de rigoare.

| cretulina2013 explică (pentru MariusF23):

Cam cat ar costa asa ai idee?

| cretulina2013 explică (pentru MariusF23):

Tin sa mentionez ca masina este doar la fisc pe numele meu

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, decat sa gasesti pe cel caruia i ai dat masina. Ca ai nevoie si de copie si de original

| cretulina2013 explică (pentru suntserios):

Pai si daca ma duc la fisc sa vorbesc cu aia acolo sa imi dea sa fac copie cand am bagat-o la fisc nu imi da?

| suntserios a răspuns (pentru cretulina2013):

Printre actele necesare e si cartea in original, degeaba iti dau ei copie.