| Luci88 a întrebat:

ce parere aveti despre; Peugeot 407 motor 1997 cm. benzina, 103 kw 140 cp? Fundakiss

Răspuns Câştigător
| Olteanu04 a răspuns:

Având în vedere că e luat din Germania, da fratele meu, se merită. Nemții sunt cei mai ai dracu' la multe capitole, printre care și la mașini. Ai făcut o alegere bună, Peugeot este o mașină asemănătoare cu Fordul, piese nu exagerat de scumpe și valoare nu foarte depărtată de BMW model mai vechi, la care piesele sunt de 3 ori mai scumpe.

3 răspunsuri:
| Olteanu04 a răspuns:

Foarte bună alegere! Am avut și eu un Peugeot din 2002 și am fost foarte mulțumit de el. Piesele nu sunt foarte scumpe, iar dacă o îngrijești ai un confort de invidiat. Acum depinde și de preț, dacă ai putea să mi-l zici ți-aș spune dacă s-a meritat.

| Luci88 explică (pentru Olteanu04):

An 2006 pret 3000, 3500 euro. Germania

| Luci88 explică (pentru Olteanu04):

Gasesc si in tara masini bune? ceva pana in 3000, 3500?

| Olteanu04 a răspuns (pentru Luci88):

Având în vedere că e luat din Germania, da fratele meu, se merită. Nemții sunt cei mai ai dracu' la multe capitole, printre care și la mașini. Ai făcut o alegere bună, Peugeot este o mașină asemănătoare cu Fordul, piese nu exagerat de scumpe și valoare nu foarte depărtată de BMW model mai vechi, la care piesele sunt de 3 ori mai scumpe.