| Luci88 a întrebat:

e adevarat ca Masinele Audi consuma mult ulei?

4 răspunsuri:
| Florian20405 a răspuns:

Nu,nu consuma.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Nu.Unele motoare mai vechi PD( Pompe Duse) au avut ceva probleme cu consumul ridicat de ulei insa ele "mancau" mai mult de noi, asa au fost priectate.si au ajuns la 400.000 km fara sa aiba nici pe naiba.La motoarle noi CR(Common Rail) nu se intampla asa ceva, cum pui uleiul asa il scoti uneori.E valabil si pentru VW, Skoda, Seat

| AlexandraAlexa2014 a răspuns:

Nu ai cum sa primesti un raspuns pentru toate masinile unei marci. Este ca si cum ai spune toate posetele unei marci sunt rupte sau patate de ceva... consumul indica defectiuni viitoare parerea mea

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru AlexandraAlexa2014):

E o parere partial gresita