| FageAndrei a întrebat:

Buna TPU
Recent am avut un accident cu masina. e suficient de grav lovita cat sa nu poata fi bagata din nou in trafic.
Ce vreau sa intreb e daca stie cineva un site pe care pot sa vand piese separate ( usi, faruri, parbriz etc)

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti pune cateva anunturi pe www.olx.ro cu piese separate, si poti pune si unul in care scrii exact ce masina dezmembrezi, eventual pui si poze, sa se ce e afectat, si ce nu.
Poti incerca si pe forumurile marcii/modelului respectiv din Romania.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe OLX sau pe Autovit si cred ca mai sunt vreo doua site-uri unde poti sa specifici ca vinzi masina pentru piese.

| Sofer a răspuns:

Poti incerca pe site-urile mentionate mai sus sau poti incerca pe Facebook pe grupurile marci de exemplu: VW Golf Club sau skoda grup, Opel astra Club. etc.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Se repara orice.
Nu te grabi.