| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

sunt hotarat sa imi cumpar o masina cu motor de 1.4 sau 1.5 pe benzina, dar nu stiu ce sa cumpar ori un logan cu motor de 1.4 2006, ori un cielo daewoo 1.5 sau un reanult clio symbol 2006 1.4.
Voi care credeti ca e mai buna?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cielo nu prea merita comparat cu Loganul, e din alt film.
Iar intre Clio si Logan, prefer Loganul... E mai mare, iar piesele ce tin de aspect sunt mai ieftine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege loganul dar mi-ar placea mai mult un VW

| j1NNNx a răspuns:

Salut, nu trebuie sa-ti zicem noi pe care s-o cumperi deoarece tu o s-o conduci nu noi. Iti iei ce-ti place mai mult TIE!

| MariusF23 a răspuns:

Logan sau Clio Symbol sunt una si aceeasi masina. Difera doar prin aspect si dotari. E alegerea ta ce vrei sa-ti cumperi.

| GabrielStn a răspuns:

Din lista ta as alege Logan-ul, dar ai putea lua in calcul si un Golf IV.

| Vendettaaa a răspuns:

Salut,eu zic că Loganu e cel mai bun din astea frate.