| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi cumpar un motocross de 125cc 4timpi cu motor longin care costa in jur de 500 euro no nout ce spuneti ar merita sa imi cumpar sau o sa am probleme ca la inceput pana i fac rodajul ps: care are asa ceva imi poate spune daca are ceva probleme la inceput sau pe parcusul timpului

2 răspunsuri:
| ValiR a răspuns:

Salut,
Te sfatuiesc sa nu cumperi nici o chinezarie indiferent ca e vorba de papuci sau masini.
Bafta!

| AnoNiM61999 a răspuns:

E chinezarie mai bine strangi bani si iti iei una buna.Sigur sata dupa 3 lunu se face praf.

NU O SA REGRETI.