| Andrei2014 a întrebat:

Buna tuturor am un golf 3 si as vrea sa schimb difuzoarele din usi ..alea ce sunt acuma in usi sunt praf laughing). Stiu ca latimea este de 16.5cm dar adancimea de cat este..si ce difuzoare mi-ati putea recomanda..nu vreau sa sara masina pe strada in sus de la bas.dar nici sa se auda ca si cum basul ar fi o tabla si eu dau in ea cu lingura laughing)Multumesc

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauta ceva Magnat-uri. Sunt preferatele mele, pentru raportul calitate/pret.
www.be-loud.ro
Ca sa ai sunet ferm, pentru alte zdranganeli, ar trebui sa antifonezi suplimentar si portiera, ori cu antifon cauciucat pensulabil, ori, varianta profesionala: folie groasa de aluminiu.