| ClaudiuM1997 a întrebat:

am un seat ibiza din 2001, 4 usi si doresc sa ii schimb scaunu soferului fiindca cel actual e extrem de uzat.ce scaune mai sunt compatibile cu acest model?

Răspuns Câştigător
| octa2021 a răspuns:

Cred ca VW Polo sau Skoda Fabia cam ani 2000-2004.Dar ca sa fii mai sigur demontează scaunul si măsoară punctele de prindere ale suruburilor de pe sasiul masini (podea).Si du-te la dezmembrari si masaoara sau intrebi angajați, dar mai sigur măsoară si la fata locului si atentie si la găurile de prindere ca sa se potrivească si suruburile ale Seatu-lui tau.
Bafta.