| anonim_4396 a întrebat:

anul trecut am obtinut permisul de condus B in Italia, eu am varsta de 21 de ani,urmeaza sa ma stabilesc inapoi in Romania,as vrea sa stiu cat timp pot folosi permisul Italian la noi in tara si dupa daca vreau/trebuie sa-l schimb, ce trebuie sa fac si cat m-ar costa. Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Permisul se schimba de persoanele care locuiesc cel putin 185 zile in Romania.
Date despre preschimbare aici: http://legestart.ro/......octombrie/
Costul in jur de 70 lei plus-minus cativa lei.

1 răspuns:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Poti sa mergi cu el pana expira apoi il schimbi in Romania