| rebbi21 a întrebat:

Care e cea mai buna marca de masini?

Răspuns Câştigător
| Idriceanu_Robert_1980 a răspuns:

Depinde Sunt mai multe marci de masini bune cum ar fi :Ferrari,Porsche,Aston Martin, Ford Mustang, Lamborgini, Pagani, etc

15 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Aia de care ai bani si iti satisface nevoile.

| neutrino a răspuns:

Normal ca Dacia!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu poti denumi o singura marca drept cea mai buna.
Fiecare brand se adreseaza unui anumit segment de piata.
Cocalarii o sa sara sa declare (probabil) Audi cea mai buna masina, pe cand Mercedes face cele mai bune limuzine de serie.
Dar nici Mercedes nu poate fi denumit "cea mai buna marca", atat timp cat face doar masini de serie, iar clientii foarte bogati sunt plictisiti de Mercedes, si aleg serii limitate de la marci precum Rolls Roys sau altele (nu sunt la curent cu marcile pentru bogatasi).
Asadar, fiecare marca face masini la anumite standarde de calitate, fie ca-i Dacia, Volkswagen, Fiat sau Volvo.
Toate marcile au modele bune sau mai putin bune. Topurile se pot face pe clase si modele, nu pe marci, ca e prea... copilaresc.

| LTAA a răspuns:

Toate marcile sunt bune... la ceva.
Dacia la pret, Mercedes-Benz la confortul la rulare, Toyota la fiabilitate, etc.

| presus a răspuns:

Cea mai buna marca e BMW.

| dream36 a răspuns:

Acura, Audi, BMW, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Jaguar, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Saab, Subaru, Toyota, Volvo si Volkswagen

| mirceapeiaaa a răspuns:

Toyota a vandut cele mai multe masini in anii trecuti iar vw pe locul 2 deci toyota ar fi.

Răspuns utilizator avertizat
| ClickOn a răspuns:

Volkswagen

| SimonaMaria869 a răspuns:

Nissan,Range Rover

| MihailD a răspuns:

Depinde, dacă vrei să ști care este cea mai rapidă din lume, este Bugatti Veyron sport, 420km/H aproximativ.

| JohnnyBi a răspuns (pentru MihailD):

Aha. fii tu sigur. ia si baloseste la asta:
http://jalopnik.com/......1459644183

| edtaraan a răspuns:

Bugatti un anumit tip de bugatti uitate pe adresa https://www.google.ie/......https?/url