| ProYgrec a întrebat:

Care imi zice ce scuter/motoreta cu motor de 49 sa imi iau pana in 600 de lei va rog

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La o asemenea suma poti sa-ti cumperi doar rable si te vor costa apoi reparatiile.

| KodrutZ a răspuns:

Ca sa mergi pe ea cu capul gol, zero protectii, si dupa aia sa iti platim noi pensie de handicapat, nu?

| Uheart a răspuns:

Vespa

| Uheart a răspuns:

Poți sa.ți cumperi o trotineta cu motor la banii ăsta de la Razor

| Uheart a răspuns:

Poți sa ți cumperi o trotineta cu motor de la Razor la banii astia