| Ovidiuu_Ovidiuu_1995 a întrebat:

Care ma puteti ajuta cu un sfat. de curand am observat ca masina mea ( un vw golf4 ) a inceput sa scartaie cand trec prin gropi sau chiar daca e un pic mai denivelat drumul, se aude ceva de la rotile din spate. ce ar putea fi? ( am telescoape sport, poate fi asta cauza? ).

1 răspuns:
| andyfcsb2015 a răspuns:

Cred ca e ori de la telescoape ori de la roti (poate trebuie calibrate sa sunt prea unflate) sau ai schimbat cumva radioul? daca da poate nu au fost stranse bine suruburile