| NaturalLl a întrebat:

Care masina este mai buna? Si la viteza si din toate punctele de vedere. Audi A4 2011 sau Bmw M5 F60. Dau funda pentru cel mai bun raspuns

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vorbesti de "cea mai buna", si ne dai de ales dintre o limuzina banala de familie (A4), si un coca-mobil care e orice vrei tu, in afara de o masina practica.
Cea mai buna masina e ala aleasa cu cap, si cumparata de noua.

| Sofer a răspuns:

Audi A4 pentru confort happy

| LTAA a răspuns:

Audi A4, dar 2011 sa fie.

| Otto2014 a răspuns:

Eu as alege Audi A4 2011.

| MariusF23 a răspuns:

BMW pentru sportivitate, viteza, aspect, motor etc. Audi pentru confort si cam atat.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Bmw pisicuta sau Q7.Alea "ie" cele mai "suqare"

| suntroman a răspuns:

Bmw pentru viteza motor etc...

| andreimădă00 a răspuns:

Daca alegi BMW o sa ai parte de sportivitate, viteza, aspect, motor etc.
Daca alegi AUDI o sa ai parte de confort!