| ligiat96 a întrebat:

Cat costa examenul psihologic si analizele necesare pentru fisa medicala, necesar pentru scoala de soferi?

Răspuns Câştigător
| Saroiu_Stefan_1995 a răspuns:

Costa 101 lei fisa medicala si 50 de lei examenul psihologic

2 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Examenul psihologic-30 lei
Taxa pentru fisa medicala-95 lei(nu sunt toate analizele incluse)
Extra analize-40 lei
Alte cheltuieli cu fisa medicala.15-20 lei

| RedFantasy a răspuns:

Eu am platit 40 de lei pentru examenul psihologic, 80 de lei pentru fisa medicala si 8-9 lei pentru o chitanta ce trebuie platita la trezorerie pentru eliberarea cazierului.
Depinde si unde mergi sa faci toate astea.