| FlorinCiokan a întrebat:

Cat e amenda pentru uitare de permis sau dovada permis? Am luat traseul si pana vine permisul vreau sa conduc... Dupa dovada nu ma duc...

4 răspunsuri:
| FlorinCiokan explică:

Ok. Și totuși nu mi ați zis cât e amenda.

| mihairad a răspuns:

Nu incepe cu stangul, mergi si i-ati macar dovoda. Risti sa nu figurezi in sistem si politistul sa nu te gaseasca in baza de date ca ai intrat in posesia unui permis.

| FlorinCiokan explică (pentru mihairad):

Ieri am luat traseul. instructorul mi-a spus ca azi de la ora 10 apar in sistem. Pai o sa imi iau dovada. dar azi sigur nu. si as conduce... big grin

| BJK1903 a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Eu am luat traseul in noiembrie si a doua zi m-am dus dupa dovada. Ti-o da azi, si acum ti-o da daca te duci.