| anonim_4396 a întrebat:

Cat este pretul unui FORD MUSTANG, la mana a 2-a in Germania?

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

Uite link-ul asta :

http://www.mobile.de/......000,mdl:30

Am dat eu direct cautare FORD MUSTANG.

Poti intra aici:

http://www.mobile.de/ro/căutare-detaliată/nou/sg:car/pg:dspcar

Aici iti alegi criteriile de selectie, cum ar fi : Anul de fabricatie, rulaj (km), culoare, etc.

Site-ul se numeste mobile.ro (este si mobile.de, e acelasi site doar ca asta e tradus in romana.)

Romanii de pe site-ul asta, in general, aduc masinile din Germania.

| Seba2013 a răspuns (pentru iSwag):

Mersi, am intrat pe site si am gasit.
Eu ma asteptam sa fie pana in 10.000, dar se pare ca este mai scumpa.

| iSwag a răspuns (pentru Seba2013):

Mda... Sa stii ca diferenta de pret dintre Romania ( de exemplu, OLX) si Germania ( mobile.de) nu e foarte mare. Maxim 350 de E (ma refer la o masina cam de 5000-6000 E).
Daca vrei limuzine la pret de Matiz in Romania, te poti uita pe autotrader.uk. Am vazut pe net ca iti poti schimba volanul de pe dreapta pe stanga cu ~2000 E. laughing

3 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

10.000-30.000 oricum prețul nu trebuie sa constituie o problema...costurile cu întreținerea îți ating prețul repede happy