| PrOx a întrebat:

Ce marca de masina care sa fie avantjoasa la consum, dotari si un preta pana in 9-10 mii euro?

Răspuns Câştigător
| karakushiu a răspuns:

De care noua sau second...Cred ca o masina noua in ceea ce preferi tu deja stie toata TARA: Dacia Logan... daca vrei second asta e alta poveste thinking

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Marca e clara, la banii astia din pacate nu prea ai de ales daca vrei o masina noua, singura varianta fiind Dacia. Ca si model, la suma asta as opta pentru un Sandero Stepway, cu trei tichete rabla si toate optionalele.

| drifter_5260 a răspuns:

Recomandari: skoda fabia, skoda octavia 1, vw golf 4, passat ( 2003 ). Motoarele 1. 9 TDI ( 101 sau 131 ) si la skoda 1. 4 TDI ( 80 cp ) mi se par cele mai bune si fiabile

| CM7YRE a răspuns:

Daca vrei ceva avantajoasa la consum si la toate, ia-ti volkswagen golf 4 sau 5 nu stiu preturile, sorry.

| PredatoR a răspuns:

Wolkswagen Golf, Wolkswagen Passat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alooo ma Predator laughing omu zice 10 mii euro si tu vii cu pasatu laughing)

| iryonutz a răspuns:

Matizwinking

| PrOx explică:

Noua

| PrOx explică:

Pai asa sut uni...raspund doar ca sa raspunda si nu gandesc inainte de a fece asta!

| PrOx explică:

Oameni buni... exista masini mici si noi sub 10 mii de euro! doar ca vreau si eu niste nume!~!