| Alin_Nistor_1994 a întrebat:

Ce masina mi-ati putea recomanda sa coste pana in 3000 mi de euro... eu m-am gandit la renault megan hatchback de prin 2004

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Volvo v40, nu vei baga in seama sfatul meu dar ce conteaza, nu cred ca mai are rost sa scriu un roman despre aceasta masina, nobody cares!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E bun Megane-ul la banii astia, e o masina buna.
Altceva bun in banii astia ar fi doar Golf 4 1. 9TDI (ALH de preferinta), dar majoritatea au foarte multi km, sunt dati inapoi in bord, si sub 3000e nu cred ca gasesti decat cu taxa auto neplatita, deci n-o poti trece pe numele tau.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cred ca e best buy in banii astia Renault Megane.

| Vasile_Razvan_1998 a răspuns:

Salut,parerea mea este ca poti sa iti iei un renault laguna full la bani mai putini iti recomand http://www.autovit.ro/