| top500 a întrebat:

Ce parere aveti de acest player auto : http://www.be-loud.ro/produse/CD-Playere-MP3/Kenwood/KMM -261/

Sau ce model as mai putea gasi in valoarea de 300 ron.Stima

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut pretenas, 1 la manatonguelayerul este foarte bun, nu cred ca ti-ar trebui altul, nu iti va face probleme..si 2 la mana:Kenwood este printre marcile de neegalat, fac lucruri bune..Asa ca te-as sfatui sa il cumperi.

| AliLina2 a răspuns (pentru AliLina2):

Scuze pentru emoticon, nu stiu cum a aparut in loc de "p"..ciudat.

| ombladon a răspuns (pentru AliLina2):

Pai ai pus tu doua puncte dupa "mana"

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti sa te uiti si la Pioneer, eu personal le recomand, in special pentru raportul calitate/pret.