| Andreyutz_Andrey_1997 a întrebat:

Ce parere aveti de Aprilia RS 125 An 2010? Spuneti-mi si mie detalii cat are in bord?

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Copil tembel. hai sa iti si zic de ce:
1. au bord electronic. deci in bord au exact cat ai tu in momentul ala. oricum la 125 cmc cam 130 maxim are "in bord", dar nu trece de 110.
2. daca vrei motor si te duce tartacuta doar la cat are in bord esti un cocalar pe 2 roti.
3. daca esti cocalar pe motor esti mort cam in maxim 5 ani de cand ti-l iei. fie din vina ta sau a altora, irelevant.
4. dupa cum ai sarit cu gandul direct la vitezana ai echipament complet? stii ce face vitezana aia?

pusti mic, habar nu ai in ce rahat te bagi. si ti-o zic motociclist fiind: lasa aburelile si prostiile cu viteza, cat prinde, vitezane, etc. e greu ca parinte sa cresti un copil 16 ani si sa moara ca prostul cu mana in gaz