| Anonim6666644 a întrebat:

Ce parere aveti despre audi tt 200 cp? poate atinge 300 km/h?

5 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Este o masina foarte buna cu un desingn frumos. Sigur ca poate atinge 300 km/h.

| Florian20405 a răspuns:

O masina sport, foarte buna! Cred ca dintre toate coupe premium, intre bmw mercedes si Audi cu siguranta aleg Audi.
Dar la 200 cp sa atinge 300 km/h nu prea cred eu, ci poate ajunge pe la o viteza maxima dar maxima 275-280km/h,vorbinde de masina stock.
Bafta!

| gtr2rr3 a răspuns:

Da, cu 200cp prinzi 300km/h, doar ca sa fii la vale. Daca e 3.2, 250cp, qattro si ceva tuning prinde, da consumul rupe, ea asa consuma 10% cu ceva tuning ajunge la 15%.

| AndreiSerban1993 a răspuns:

Ea atinge dar unde sa ii dai 300 km/h in Romania? Daca vrei sa ii dai asa blana te sfatuiesc sa mergi in Germania pe Autobahn