| AndreiFTW1 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.bicicletecumotor.com/......accesorii/ PS: NU FAC RECLAMA, doar intreb.As dori sa imi cumpar ceva motorizat, asa. de distractie :).Sa nu trebuiasca permis de conducere.Dar o bicicleta cu motor nu face zgomot prea mare? Pe strada tot trece cineva cu un moped, motoreta, ceva de genul si face o galagie ca il auzi si de la 1 km.Mai rau ca si o masina face!

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Singurele biciclete cu motor pe care poti fara carnet sunt cele electrice care sunt limitate la 25 km / h.

| AndreiFTW1 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Pe site spune ca nu necesita permis si l-am intrebat ce viteza prind si a spus ca prind 25-30.Eu am intrebat altceva, despre galagia produsa de catre motor.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AndreiFTW1):

Tu ce ai spune daca ai vinde?

| AndreiFTW1 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce legatura are?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AndreiFTW1):

Ba, tu esti cam greu de cap. Dar hai...Galagia de la motor? Ei bine, mica sau mare este total ilegala pe drumul public o astfel de inventie neomologata RAR. Nu ai voie sa circuli cu asa ceva.

| AndreiFTW1 explică:

Pai atunci de ce mai este pe piata? Acum iti trebuie si permis, inmatriculare etc. pentru o bicicleta cu un mic motor...Pai daca nu as avea voie sa circul cu asa ceva de ce s-ar mai face?