| AnniaAKN a întrebat:

Ce parere aveti despre Hyundai Tucson? Nu stiu prea multe despre masinile Hyundai.Eu am un Bmw 530 seria 5 din 2006, vreau de mult sa imi iau o masina mai usor de intretinut,de teren, ca sa zic asa, sa aiba capacitatea pana in 2000 cm3.Trebuie sa ma gandesc si nu-mi dau seama care ar fi potrivita.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dusterul e cea mai potrivita, usor de intretinut, consum scazut, si capabila in offroad

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Ionut1492):

Offroad nu inseamna mereu santuri de jumate de metru si noroaie pana la acoperisul masinii mai ales daca omul pare interesat de un tucson si nu de un wrangler defender.

Dar ma bucur ca ai dat tu un raspuns mai pertinent

| Celcareajuta a răspuns:

Te rog, nu da BMW pe Hyundai. Ia un Land Rover la motor de 2000 sigur o sa fie mai usor de intretinut fata de ce ai acum.