| Alexandruuuuuuu a întrebat:

Ce parere aveti despre masina? Si daca imi puteti explica care sunt bratele si cam ce pret ar avea schimbarea lor? Si care i treaba cu usa infundata? http://olx.ro/......2d4lr.html

5 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Imi place masina dar pretul ala e enorm pentru ea intreanal daca mai lasa din el

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu sunt nici pro, nici contra. Eu zic ca e ok, dar as mai trage de pret.
Vezi ca nu a mentionat nimic de taxa auto, cel mai probabil nu e achitata. In cazul asta ramane pe vechiul proprietar, faceti contract de comodat si circuli pe numele lui.
Bratele asa arata: http://www.4tuning.ro/......1-95-1.jpg
Iar rolul lor e sa sustina/controleze rotile. La Passat/A4 sunt multe brate, iar schimbarea lor e costisitoare, deoarece nu poti schimba doar bucsele cand se uzeaza, trebuie schimbate bratele cu totul, si sunt destul de scumpe.
Usa infundata nu se vede in imagine, se vede doar niste chit nefinisat pe o portiera. Intr-un service serios te costa 150-200e reparatia unei portiere + vopsitoria, intr-un atelier "de coltul blocului" s-ar putea sa iesi pe la 500 lei.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Costa cat canapeaua mea din sufragerie, ce parere sa am?
Acolo la rulaj scrie ca are 22.000 km si la anul fabricatiei scrie ca e din 98. Tie nu-ti da deloc de gandit treaba asta?

| Alexandruuuuuuu explică:

Sunt 220000 km dar a gresit am gasit anuntul si pe tocmai.

| Alexandruuuuuuu explică:

Si cam cat ar costa inlocuirea bratelo, o cifra aproximativa?