| NiceShoes a întrebat:

Ce parere aveti despre masinile premium de clasa mica? De exemplu Fiat 500, Citroen DS3, Alfa Romeo MiTo, AudiA1. Care credeti ca e mai frumoasa, mai buna si mai de luat acasa?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adriangabor92 a răspuns:

AudiA1

| wolfer18 a răspuns:

Audi inspira mai multa forta, siguranta, si incredere. Poate sa aibi Fiat 500 si 500 de cai, daca mie mi se pare ca la peste 120 aproape da vantul cu mine afara de pe strada, aleg Audi. DS3 si MiTo, undeva pe la mijloc; cum mai zis, Audi castiga.Chiar daca nu si la pret.

| sanders a răspuns:

Audi A1 forta germana nu se compara cu forta italiana sau cu cea franceza

| Sofer a răspuns:

Audi A1 mai frumoasa si buna care inspira incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiat 500 este o masina pentru cei " retro ", este o masina pe care o cumperi pentru istoria ei.
Audi ...ha! Oribila. Masca aceea infecta cit jumatate din " botul " ei o face o caricatura si la volanul ei, mereu vei fi considerat un frustrat care n-a avut bani de " una mare " + ca in RO, audi dar si bmw, este considerata masina hotilor, smenarilor, cocalarilor.
Alfa R, nu-mi spune nimic, nu spune nimic.
Daca buzunarul te tine, Citroen DS 3 este masina. O masina exclusivista, dotata, de exceptie. In ea vei fi privit ca un "fin " cunoscator al masinilor si cu mult respect. ( adolf )

| Azzido a răspuns:

Depinde ce vrei. Citroen are mai multi cai si cuplu decat Audi pentru. acelasi pret. Citroen 150 CP / 240 Nm | Audi 122 CP / 200 Nm. Amandoua se invart in jurul la 20. 000 si amandoua sunt pe benzina. Restul nu merita luate in calcul.