| Nusuntcinecrezi a întrebat:

Ce preferati intre Mercedes E 270 cdi 2008, Bmw 535xd 2007, Audi A8 2005? Nu ma intereseaza alte masini

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E270-ul. Sunt fan Mercedes, iar E-urile sunt preferatele mele.
BMW n-am condus mai nou de 2003, dar toate aveau acelasi defect: aderenta foarte sensibila. Si acelasi lucru l-a zis si Vali Porcisteanu, intr-un material de-a lui Buhnici, cand testa un M5: putere imensa, insa propulsia foarte proasta, pierzi controlul si invarti rotile in gol. Deci, un motiv bun sa nu-mi iau BMW niciodata.
A8 n-am condus, dar evit masinile din grupul VAG. Audi e cel mai bun brand al lor, dar tot nu mi se pare ca fac masini cu cap.

| J0B0MAT a răspuns:

Audi A8 2005 clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi A8 2005

| Nusuntcinecrezi explică (pentru anonim_4396):

Mersi la asta ma gandeam si eu dar consuma cam mult si sunt indecis

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nusuntcinecrezi):

Vezi ca nu e fain mercedesu'.

| MariusF23 a răspuns:

Mercedes, e masina pe langa Audi.

| chioscuta a răspuns:

BMW 535 XD fara niciuo indoiala nu o sa regreti alegerea facuta.

| Ciompârla a răspuns:

Audi A8 ar fi cea mai logica si mai umana decizie. Nu poti sa comentezi ceva de consum, doar nu sunt Matizuri. Iar senzatia si look-ul business mi se par un avantaj dublu. E plina tara de Bmw-uri si Merc-uri. A8 e cea mai logica, umana, spirituala, realistica, economica, perfecta decizie. Stima.