| Nicoară_Ciprian_1994 a întrebat:

Ce probleme ati avut la examenul pentru carnet de categoria B? Peste 4 zile am examenul in Sebes.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imi lipsea o fisa medicala din dosar, si am traversat resedinta de judet (oras aglomerat) in vreo 5 minute, cu masina scolii, ca sa-mi scot acea fisa, sa pot intra la sala.
Asta a fost singura problema.
Aa. si la traseu m-am c... pe mine de frig, am intrat in ultima serie, pe la 15:30, si eram prezent de la 10:00...

| Nicoară_Ciprian_1994 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ai avut multe emotii la traseu? Nu ai uitat lucruri? Eu de exemplu am facut 19 ore, si am ceva probleme de concentrare, sper sa nu am problema asta la examen.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Nicoară_Ciprian_1994):

Am avut ceva emotii. Insa cand ne-am urcat in masina si am vazut tranchilizatii dinaintea mea, cat de paraleli erau, si politistul nu i-a picat, abia asteptam sa "ma dau" si eu.

| DataSoft a răspuns:

Daca inveti si nu ai emoti nu ai ce probleme sa ai.

| Nicoară_Ciprian_1994 explică:

Am luat examenul la traseu azi dimineata. Uraaa happy