| cretinoid a întrebat:

Cine a avut pana de cauciuc ar fi posibil sa ma ajute, ma intereseaza daca ati folosit spray de reparat anvelopa daca atunci cand ati ajuns la vulcanizare ati gasit in anvelopa o pelicula de etansare sau era umpluta cu spuma expandata, multumesc.

2 răspunsuri:
| Lambda a răspuns:

Este spray cu spuma sau cu azot, depinde de care ai folosit.

| cretinoid explică (pentru Lambda):

Cu spuma, de unde cu azot?
Din asta care vine in tuburi spray de marimea unui deodorant si se vinde la Lidl, mai nou le'au micsorat ca sa nu cari ditamai butoiul peste tot cu tine in masina.