| Girly97 a întrebat:

Cum a fost prima voastra sedinta de conducere? Voi incepe scoala de soferi in curand si mi-ar placea sa stiu si eu la ce sa ma astept, cum va fi etc. Daca faci vreo greseala instructorul va tipa la tine sau te va batea? Dupa prima sedinta o sa mai fie instructorul in viata? O sa fie infricosatoare si grea prima sedinta? Daca nu voi putea dormi in seara dinaintea primei sedinte? Cum a fost experienta voastra?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te bata instructorul? vrei sa faci scoala de soferi la gradina zoologica sau?

| Sofer a răspuns:

Domnul elev. Normal ca o sa mai fie in viata. ca pe partea dreapta mai are si el 3 pedale care poate opri masina.

| whatevernvm a răspuns:

WTF? cate griji pentru ce?laughing
nu tipa nimenin la tine.
O sa faceti chestiile de inceput la prima sedinta, abia daca conduci putin. O sa iti arate cum functioneaza tot, vitezele, luminile, tot, o sa iti explice ce sa faci, cum pornesti, cum schimbi viteza si alte chestii esentiale si atat, nimic complicat. Apoi probabil mergi putin ca sa iti arate si chestii in mers

| seth2016 a răspuns:

Am avut eu unu' care facea crize de nervi. L-am schimbat pana la urma. In mijlocul intersectiei imi spunea ca el se da jos. Mai sunt si idioti.

Dupa el am avut un instructor care nu-mi spunea decat "Las-o mai incet". laughing

Nu ezita sa-l schimbi daca te streseaza. La pedagogie sunt varza toti.