| TaviComplicat a întrebat:

Cum imi pot convinge tatal sa ma lase sa imi cumpar o motoreta cu care ma voi plimba pe camp? El spune ca este periculos, dar pe camp nu imi pot imagina decat o caruta venind din spate cu 10 km/h. Cum as putea sa-l conving?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cărută cu 10 km/h? Pai la ce-ti mai trebuie motoreta daca mergi mai incet decat o caruta? Mai bine mergi pe jos.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu ai imaginatie. Mai imagineaza-ti un sant/bolovan/pamint intarit in care dai cu capul cand pici la ce-viteza-vrei-tu.

| fanebormasina a răspuns:

Fa-i o ciorba de burta da-i o bere si vezi ce se intampla.