| iana6idk a întrebat:

Cum pot sami cumpar tigari daca am 15 ani? numi spuneti va rog sa nu fac asta bla bla bla, doar spuneti va rog cum si gata
P.S sunt din Moldova

4 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Nu mai fuma! laughing tigarile sunt periculoase pentru plamanii tai. Intra pe youtoube si vizioneaza ce se intampla in organismul tau cand fumeazi happy

| xBlaise a răspuns:

Frumos, te duci la magazin si ii spui vanzatorului/ vanzatoarei "dati-mi si mie un pachet de... pentru dl... (trebuie sa zici un nume care stii ca fumeaza)" si gata happy asa faceam eu la 14 ani rolling on the floor)

| IonutMadalin1 a răspuns:

Ce treaba au tigarile cu Auto-Moto?

| OxY96 a răspuns:

Ok, nu o sa incep cu bla bla bla pentru ca si eu am fost la varsta ta si stiu cum este! Daca chiar vrei sa fumezi si ai doar 15 ani, roaga pe cineva un prieten major sa iti cumpere! Eu unul cand eram mic asa faceam. Mergeam pana la usa magazinului ii dadeam banii tovarasului si eventula daca fuma si el ii plateam cu vreo 2-3 tigari pentru gest Funda?