| raulutzu000 a întrebat:

Cum sa-mi activez gta 4 cand mil instalez?
ca nu pot intrabig grin

4 răspunsuri:
| alin4096 a răspuns:

Ai instalat gfwl (game for windows live )? nu-ti merge fara programul ala! (sau tu vorbesti de crack?)

| raulutzu000 explică:

Am terminat am facutlaughing mersi Freze

| ostafi a răspuns:

Cica cracklaughing.Du-te baiatul Demon Tolls ea id meu te ajut: suceava_vip_bdj sunteti noobi din punctele de vedere progra si jocuri invatati sa folositi google tutoriale oh go on

| Razvaneld a răspuns:

Sall,cine ma poate ajuta si pe mine cand intru in gta iv imi zice sa bag serial il bag dau next dar tot nu merge gta am incercat multe crack'uri dar nu merge nici unul