| Mihai1972 a întrebat:

Daca vreau sa imi montez pe masina subwoofer, trebuie ca cd player-ul sa aiba doua iesiri in spate, una rosie si una alba sau e nevoie de altceva?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca playerul are acele mufe, poti pune statie + subwoofer.
Mai trebuie sa iei un fir REMOTE, care da comanda statiei sa porneasca deodata cu playerul. Ala se ia de pe mufa de alimentare, de regula are culoarea albastra si se noteaza cu ANTENNA sau REM.
Pentru un sunet placut, ideal ar fi sa folosesti un player care are si setari semnal pentru subwoofer, la acele mufe, pentru a-i da subwooferului semnalul de care are nevoie.

1 răspuns:
| ionutz03 a răspuns:

E de ajuns atat de la cd-player. Sunt undele care maiau un al treilea fir care in momentul incare opresti cd-playerul se opreste si statia subwoofer