| Thechoiseisyour a întrebat:

De unde as putea lua o masina aratoasa buna si la un pret accesibil(sh)? Ma gandeam la una chinezeasca... Poate sunt mai rentabile ca pret pe piata, dar nu stiu unde sa ma uit. Funda pentru cele mai bune site-uri de masini

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Cati bani vrei sa dai pe masina? Ia-ti un volvo v40/s40 s60/v70, modifica-le cate ceva, faruri, o vopsea frumoasa si niste jante potrivite si atragi ochii tuturorwinking si ai ceva cu care sa fii mandru, daca-ti iei masina chinezeasca vei ajunge sa stai numai prin service-uri! si pe marginea drumului laughing)
Raspunde-mi la intrebarea, de ce vrei sa-ti iei masina chinezeasca?

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

De ce chinezeasca?,locuiesti acolo? Cel mai bine e''nemteasca'',masinile germane sunt foarte populare,fiabile,ieftine,aratoase,la noi si gasesti la orice service piese si tot ce ai nevoie, mult mai ieftine decat la una chinezeasca, care, probabil numai pe comanda gasesti ce ai nevoie si costa enorm, pentru ca sunt foarte rare la noi.Alegerea este a ta(evita masinile franceze:renault, peugeot, citroen)si cauta pe:mobile.De(Germania),Subito.it(Italia),Gumtree(Anglia),auto.ro,tocmai.ro,OLX.ro,autovit,4tuning.Bafta!

| Thechoiseisyour explică:

Cristi, pentru ca ma gandeam ca in China sunt mai ieftine lucrurile si ca as putea gasi totusi ceva bun