| Gareton_Sofia_1990 a întrebat:

De unde pot descarca Minecraft?

15 răspunsuri:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Salut.
Imi pare rau ca nu ma lasa sa-ti dau link-ul, dar incearca pe Soft32.Acolo e versiunea 1.3.1.Funda? O zi buna!

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Ba specimenule minecraft e joc nu automobil! INculttule!

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Imi cer scuze pentru raspunsul rautacios dat de mine ieri. Cauta pe kat.ph acolo sigur gasesti!

| TaкєMєHιgн a răspuns:

Minecraft 1.2.5 il poti descarca de pe https://minecraft.net/.Sau il poti juca online, dar trebuie sa ai cont mojang.

| Anghel_Andra_1994 a răspuns (pentru TaкєMєHιgн):

Pe ce site il poti juca online?

| DragosM8 a răspuns:

Dupa internet

| TaкєMєHιgн a răspuns (pentru DragosM8):

Atunci da-i tu link. smug

| TaкєMєHιgн a răspuns (pentru DragosM8):

Scuze,dar site-ul uneori nu se poate "conecta" sau este prea suprasolicitat.dar nu renunta! Acolo e cel mai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Lut_Kanni_1996 a răspuns:

Https://minecraft.net/download cu bani.
Mineshafter.info fara bani.

| Alexandru_Dumitru_Simiz_1991 a răspuns:

Sall joc de 3 ani minecraft si singurul loc de unde il poti lua cu incredere este de pe acest site :http://teamextrememc.com/ Bafta :)

| Geo007 a răspuns:

frate e usor drebuie sa scrii pe google :download minecraft si orati apara niste chesti da pe adoua

| TaкєMєHιgн a răspuns (pentru Geo007):

Pe internet nu se gaseste asa usor Minecraft.

| Tocila_Simona_1993 a răspuns (pentru TaкєMєHιgн):

Corect

| treynaldo a răspuns:

Crede-ma si eu vreau minecraftul. Dar incearca pe minecraftromania.ro