| Omgunstoppable a întrebat:

E legal sa mergi cu motocicleta printre masinile care stau la semafor cu scopul de a ajunge in fata?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este legal.

| MariusF23 a răspuns:

Sunt atatia care fac asta, pana si politia le face loc. Daca pot, de ce sa nu o faca?

| Kreefy a răspuns:

Conform regulamentului si legilor nu ai voie, ca ii vezi pe altii trecand, mai bine ii lasi pe ei sa treaca decat sa primesti amenda, pentru cateva secunde / minute nu moare nimeni, mai bine stai 5minute decat sa platesti 500lei + timpul pierdut la politie.

| Kreefy a răspuns:

Nu de alta, dar se mai trezeste vreun prost, ca nah, lumea e mare...

| bistrita1984 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Just4Joker075 a răspuns:

Nu, poti lua amendă daca este poliția prin preajmă. fundă?