| yAdrian a întrebat:

FUNDA!
Salut TPU! Am un sistem Logitech 5.1 X-530, el este pt PC, il pot atasa la un Logan? Daca nu, de ce?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca e conceput pentru calculator, volanul de masina e facut sa intre si sa prinda bine directia

| 0rlando a răspuns:

Se poate monta, dar calitatea sunetului este absolut execrabilă. Boxele de casă nu sunt făcute să funcționeze pe mașini.

| MariusF23 a răspuns:

Nu ai cum sa pui un sistem alimentat la 220V intr-o masina cu priza de 12V. Omori instalatia electrica. In plus nu prea ai cum sa-l legi la sistemul multimedia.