| benuhull a întrebat:

Imi poate spune cineva sau sa imi dea un video cum montez modemul de inchidere centralizata din telecomanda mai exact unde leg firele de la modem la masina tin sa mentionez ca am inchidere centralizata din cheie doar am un audi a4 b5 din 1999 1.6 mersi TPU

1 răspuns:
| teoooGT1993 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Auf6DW2SWCk Mai bine du-te la un electrician. 50 de lei sau maxim 100 de lei si stai linistit fara sa iti faci griji de scurt circuit sau sa se deblocheze singura in parcare!