| VreauMiere a întrebat:

Imi spuneti niste masini cu faruri care se ridica?
Exemplu https://www.google.ro/......ps?/search

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu orice masina suporta aceasta modificare, e suficient sa arati o poza daca mergi la un atelier tuning si iti spun daca ei pot face manopera sau nu. Trebuie taiata tabla capotei si modelat locul farurilor care se ridica, nu e deloc treaba usoara, sau poti trimite un e-mail explicand situatia si modelul masinii tale iar ei dau cu verdictul final.

| Litoiu_Dany_1994 a răspuns:

C5 Fixed Headlightswinkingwinkingwinking

| ombladon a răspuns (pentru mgtow):

Nu a zis ca vrea sa modifice ceva...

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru mgtow):

Tu cand raspunzi parca nici nu citesti intrebarile, nu a zis nimic de modificat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu doar mazda rx7 si toyota corolla de prin '90