| AndreyIstetul a întrebat:

La ce varsta au copiii voie sa se urce pe scaunul din dreapta soferului?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Anida are dreptate. In regulament scrie ca nu ai voie sa transporti copii de pana in 12 ani pe locul din dreapta.

55 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In regulament scrie ca ai voie sa stai an fata de la 12 ani dar eu stau de la 7 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca de la 12 ani ai voie in fata daa oricum eu m-am asezat in fata de la 6 ani dar nu m-a intrebat niciun politist chiar daca la oprit pe tata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun de la 9 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu am 12 ani dar stau de la 10 ani in fatatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa noua lege de la 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce varsta au copiii voie sa se urce pe scaunul din dreapta soferului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah, conteaza inaltimea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 10 ani

| Criiss16 a răspuns:

Din cate stiu eu pl 14 ani.eu am 13 dar deja stau in fata.big grin

| Criiss16 a răspuns:

Din cate stiu eu pl 14 ani..eu am 13 dar deja stau in fata..big grin

| Jonsdottir a răspuns:

Dupa 12 ani tongue

Laur
| Laur a răspuns:

Daca masina urmeaza sa intre pe drumuri publice, varsta minima e 14 ani.

| RawGrey a răspuns:

Eu stau de la 12 si aveam 1.68 si nu m-a intrebat niciun politist cati ani am... nu cred ca ne oprea sa ne intrebe cati ani are copilul din dreapta

| Star4You a răspuns:

| sweetangeloana a răspuns:

14 anisori+centura de siguranta

| snoopz a răspuns:

Eu stau de la 9 ani (de obicei am fost mai inalt decat restul copiilor la varsta aceea)
Acum am 13 ani(facuti alaltaieri ) si am 1.73 nu m-a intrebat niciodata vreun politist ce varsta am

| misterios_1955 a răspuns:

De la 12 ani...

| Gigel90 a răspuns:

Incepand cu 12 ani dar trebuie sa aiba minim 1, 50m

| hamu a răspuns:

La 11 ani mama a luat carnetul ieri si mi-a zis

| fabi a răspuns:

Dupa 12 ani

| BBQ a răspuns:

La 12 ani

| briliantul0 a răspuns:

De la 12 ani.

| moldavu a răspuns:

Dupa 12 ani fara nici o discutie